کرمانشاه » اجتماعی
کد خبر : 272303
شنبه - ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
رئیس سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه

آغاز طرح برخورد با مسافربرهای شخصی کرمانشاه/ توقیف و هدایت ۱۴ خودرو متخلف به پارکینگ

آغاز طرح برخورد با مسافربرهای شخصی کرمانشاه/ توقیف و هدایت ۱۴ خودرو متخلف به پارکینگ

رئیس سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه، از اجرای طرح مشترک سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه با همکاری پلیس راهور در برخورد با تخلفات مسافربرهای شخصی خبر داد.

 غلامرضا شهبازی با اشاره به اجرای طرح گشت مشترک پلیس راهور با سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه، اظهار داشت: در این طرح در راستای صیانت از حقوق رانندگان خدوم حمل ونقل عمومی درون شهری و به منظور برخورد با مسافربرهای شخصی، تعداد ۱۴ دستگاه خودروی غیرمجاز اعمال قانون و به پارکینگ هدایت شدند.

وی با دعوت از شهروندان در استفاده از تاکسی و اتوبوس در سفرهای درون شهری، گفت: یکی از مشکلات و معضلات ما در حوزه حمل ونقل عمومی درون شهری، حضور مسافربرهای شخصی غیرمجاز در پایانه‌ها، معابر، میادین و… است که این مسافربرها به حمل و جابه جایی مسافران به طور غیرقانونی می‌پردازند.

رئیس سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه افزود: خوشبختانه با هماهنگی‌های بین سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه و پلیس راهور، طرح گشت مشترک با جدیت و قوت بیشتری تدام دارد و در این طرح با تخلفاتی که در حوزه حمل و نقل مسافر روی می‌دهد برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: امید است در این طرح با برخوردهای قانونی که صورت می‌گیرد ضمن کمک به معیشت ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری به روان‌سازی ترافیک کمک کرده و رضایتمندی شهروندان و رانندگان تاکسی و اتوبوس حاصل شود./فارس