برگزیده ها » کرمانشاه » اجتماعی
کد خبر : 272551
یکشنبه - 4 مهر 1400 - 09:22
سرپرست شهرداری کرمانشاه:

بازدید مناطق شهرداری جهت شناسایی مشکلات و تسریع در رفع آنها

بازدید مناطق شهرداری جهت شناسایی مشکلات و تسریع در رفع آنها

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع- مهندس رحیمی سرپرست شهرداری کرمانشاه در راستای اطلاع از روند خدمت رسانی ونیز شناسایی مشکلات و کمبودها و تسریع در رفع آنها بر بازدید روزانه سطح نواحی مناطق هشتگانه تأکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه مهندس امیر رحیمی در حاشیه بازدید سطح شهر گفت:این بازدیدها بصورت روزانه و در راستای نظارت بر عملکرد خدمات دهی به شهروندان و نیز شناسایی مسائل و مشکلات سطح نواحی مختلف شهر و تسریع در رفع آنها بصورت روزانه انجام می‌گیرد.

مهندس رحیمی افزود:بازدید از محلات و مشاهده کمبودها و نیازمندی‌های شهروندان باعث میشود با دیدار چهره به چهره باهمشهریان در روند خدمات دهی و تسریع در رفع کمبودها و مشکلات اقدامات به مراتب بهتری شکل بگیرد.

مهندس امیر رحیمی با تاکید براینکه دسته بندی مشکلات و رسیدگی به هرکدام از آنها توسط معاونت های مربوطه و شهرداری مناطق هشتگانه در دستور کار قرار گرفته است بیان داشت:باتوجه به اینکه در بسیاری از مواقع مطالبات بیان شده توسط جامعه شهروندی بحق است،تمام توان خود را بکار گرفته ایم تا نیازمندی‌های همشهریان در مناطق شهرداری در کمترین زمان ممکن و با توجه به امکانات موجود رسیدگی شود ضمن اینکه در این راستا نگاه ویژه ای به مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته خواهیم داشت.