اسماعیل پرویزی‌فر در گفت‌و‌گویی با اشاره به اینکه قیمت مرغ در استان اکنون بین ۱۰ هزار تا ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان است اظهار داشت: قیمت کمتر از این در بازار سبب ضرر مرغداری‌ها می‌شود بنابراین برنامه‌ای برای توزیع مرغ در سطح بازار وجود ندارد.

وی با اشاره به افزایش ۴۰ درصدی قیمت خوراک مرغداری‌ها در استان عنوان کرد: هرچند گوشت مرغ منجمد در استان موجود است اما به منظور جلوگیری از ضرر واحدهای مرغداری، توزیع نمی‌شود.

پرویزی‌فر با بیان اینکه گوشت منجمد گوساله به قیمت هر کیلو ۲۸ هزار و ۵۰۰ تا ۲۹ هزار و ۵۰۰ در استان توزیع می‌شود گفت: سهمیه گوشت منجمد گوساله در استان طی دو ماه گذشته ۴۵۰ تن بوده که ۳۵۰ تن آن در ۲۴ مرکز شهر کرمانشاه و چند مرکز سایر شهرستان‌ها توزیع شده است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه با اشاره به اینکه گوشت گوسفندی گرم وارداتی از آسیای میانی نیز به قیمت هر کیلو ۳۸ تا ۳۹ هزار تومان در ۱۲ مرکز توزیع شده است افزود: این گوشت اکنون در استان توزیع نمی‌شود اما از ابتدای سال تاکنون ۱۴۵ تن توزیع شده است.

پرویزی‌فر با بیان اینکه ۳۰ تن گوشت گوسفندی منجمد به استان تخصیص داده شده است گفت: این محصول از مغولستان وارد می‌شود و به دلیل مسافت زیاد و احتمال فاسد شدن به صورت منجمد وارد کشور می‌شود و به قیمت هر کیلو ۳۶ تا ۴۰ هزار تومان عرضه می‌شود/تسنیم