وی در مورد نحوه اجرای این رویدادها تصریح کرد: در زمان برگزاری رویداد تیک آف به هر کدام از دانشجویان که ایده ای دارند فرصتی اختصاص داده می شود که ایده خود را مطرح کنند و تیم داوری متشکل از نماینده شتابدهنده کارآفرینی تیک، نماینده دانشگاه و نماینده پارک علم و فناوری کرمانشاه، پس از ارزیابی نظرات حضار و بررسی های لازم، ایده های برتر را اعلام می کنند.
وی ادامه داد: تیم های برتر پس از انتخاب مورد حمایت شتابدهنده تیک قرار خواهند گرفت و می توانند از خدمات مجموعه تیک استفاده کنند و در ادامه، تیم های برتر مجوزی برای ورود به رویداد اصلی که رقابتی بین دانشجویان دانشگاه های مختلف خواهد بود پیدا می کنند.
فتحی گفت: خروجی تیم های منتخب در یک رویداد مشترک استارتاپی بین دانشگاهی به رقابت می نشینند که حد فاصل برگزاری رویداد مقدماتی تا رویداد نهایی تیم ها در شتابدهنده تیک مراحل کار خود را تکمیل می کنند تا با قدرت بیشتری در رویداد نهایی حضور پیدا کنند.
وی عنوان کرد: تاکنون هماهنگی های لازم برای اجرای رویداد مقدماتی تیک آف با دانشگاه های فرهنگ و هنر، صنعتی، رازی و آزاد صورت گرفته است و طبق زمان بندی مقرر برگزار خواهد شد.
سامان فتحی گفت: از همه دانشگاه های استان دعوت می شود برای شرکت در مرحله مقدماتی این رقابت استارتاپی آمادگی خود را با مراجعه به سایت الکترونیکی شتابدهنده کارآفرینی تیک با آدرسwww.ticacc.ir اعلام نمایند تا شرایط برگزاری رویداد تیک آف برای حضور دانشجویان علاقه مند به این حوزه فراهم شود./ایرنا