بازوند در ادامه اشاره‌ای هم به طرح تولید پوشاک در کرمانشاه داشت و یادآوری کرد: طرحی که با گذشت حدود ۱.۵ سال هنوز اجرایی نشده، امید چندانی به آن نیست.

وی افزود: هنوز نه سازمان برنامه و بودجه و نه بانک‌ها اعتبار مورد نیاز این طرح را تامین نکرده‌اند.
 
استاندار کرمانشاه این طرح را از ابتدا غیرکارشناسی دانست و گفت: ما بیشتر از استان‌های دیگر برای این طرح وقت گذاشتیم و به اندازه پول ۱۰۰ دست کت و شلوار کاغذبازی و نامه‌نگاری انجام دادیم، اما به نتیجه نرسیدیم.
 
بازوند درباره فروش سیلوهای شرکت غله و خدمات بازرگانی کرمانشاه و واگذاری آنها به بخش خصوصی نیز اظهار کرد: اگر تشخیص شرکت غله بر این است که این سیلوها ارزان فروخته شده و به قیمت کارشناسی اعتراضی دارند، حتما دستگاه‌های نظارتی موضوع را بررسی خواهند کرد.
 
وی اشاره‌ای هم به پیگیری برای صادرات آرد از استان و کمک به کارخانجات تولید آرد داشت و خاطرنشان کرد: احتمال اینکه دولت مازاد گندم را در اختیار صادرکنندگان بگذارد و یا ارز نیمایی برای واردات گندم به آنها بدهد که بتوانند گندم تهیه و از آن آرد صادر کنند، بعید است.
استاندار کرمانشاه از پیگیری برای این موضوع خبر داد و افزود: به نظر می‌رسد معاون اول رئیس جمهور با اختصاص مجوز ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تنی گندم به استان برای صادرات آرد البته با نرخ ارز آزاد موافق باشد، اما باید دید خرید گندم با ارز آزاد، تهیه آرد و سپس صادرات آن برای تجار سود دارد، یا نه./ایسنا