* امیر رحیمی اظهار داشت: در سطح شهر خواسته و ناخواسته فرهنگ چشم و هم چشمی در نصب بنر وجود دارد و گاهی اوقات اقدام به نصب بی رویه می کنند.وی با بیان اینکه در گذشته تعداد پایه‌های نصب بنر بسیار کم بود، افزود: در این راستا با هماهنگی سازمان سیما، منظر و فضای سبز ۲۹ محل و ۳۰ پایه نصب شده است و در اختیار هیئت‌های مذهبی جهت نصب بنر در مناسبت‌های قرار گرفته است.

*معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه بیان کرد: در حال حاضر در سطح شهر حدود ۲۶۰ تا ۲۷۰ پایه استندی داریم و به نظر می آید این میزان کفایت می کندو قرار نیست همه شهر را به پایه استند تبدیل کنیم.

وی بیان کرد: همچنین ۹ هیئت شاخص را شناسایی و معرفی کردیم که در محل اصلی فعالیت آنها یک پایه ثابت نصب شده است که این پایه ها در مراسمات دینی بدون هیچ وجهی در اختیار هیئت‌های مذهبی قرار می‌گیرد.

*رحیمی یادآور شد: همه دستگاه‌های مختلف از این تاریخ به بعد برای نصب بنر باید با هماهنگی سازمان سیما و منظر اقدام کنند چرا که تمام سعی ما این است که نصب بی رویه بنر از سطح شهر برچیده شود.

وی گفت: در مناسبت هایی همچون لیلی قدر، شهادت حضرت زهرا(س)، ایام محرم و اربعین قوانین مستثنی از این موضوع است.

*معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه با تاکید بر ترویج فرهنگ حفظ زیباسازی شهر، عنوان کرد: هر ساله ده‌ها میلیون صرف پاکسازی دیوار نویسی‌ها و تبلیغات می شود و این بحث با  شرایط اقتصادی موجود ضربه مهلکی به خدمات شهری وارد می کند.

وی ادامه داد: ساماندهی تبلیغات شهری یکی از اولویت هاست که در این زمینه نیاز به مشارکت و یاری مردم داریم.