محبی در ادامه به رایگان شدن تماشای این رقابت‌ها برای مردم استان هم اشاره کرد و گفت: کشتی و پهلوانی در خون و رگ مردم کرمانشاه جریان دارد و این را در رقابت‌هایی که میزبانی آن را داریم دیده‌ایم، لذا مسئولین استانی تصمیم گرفتند تا برای رفاه علاقمندان به این رشته در کرمانشاه امسال بلیط فروشی نداشته باشیم و تماشای رقابت‌ها رایگان باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا رایگان شدن تماشای رقابت‌ها ازدحام جمعیت را در سالن نه چندان بزرگ مجموعه ورزشی امام رقم نمی‌زند نیز عنوان کرد: درحال حاضر تنها سالن مناسبی که برای برگزاری این رقابت‌ها داریم همین سالن است که گفته می‌شود شش هزار نفری است، اما ظرفیت کمتری دارد.

رئیس هیات کشتی کرمانشاه یادآورشد: یکی از دغدغه‌هایی که همواره در میزبانی جام تختی با آن مواجه هستیم، همین کم بودن ظرفیت سالن محل برگزاری رقابت‌هاست و مسئولین فدراسیون هم بارها از ما خواسته‌اند تا برای این مسئله فکری کنیم.

وی تاکید کرد: هیات بودجه‌ محدودی دارد و قطعا از پس ساخت یک سالن بزرگ برای میزبانی مسابقات کشتی بر نمی‌آید، اما منتظر هستیم تا سالن شش هزار نفری دهکده المپیک ساخته شود و بتوانیم از این سالن به عنوان محل برگزاری رقابت‌های کشتی جام تختی استفاده کنیم.

رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی طی روزهای ۱۸ تا ۲۰ دی در سالن مجموعه ورزشی امام(ره) کرمانشاه برگزار می‌شود/ایسنا