دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه عملکرد پلیس در بحث مبارزه با سرقت را قابل تقدیر دانست و گفت: امروز سارقان از دست ماموران انتظامی و همچنین دستگاه قضائی در راستای برخورد قاطعانه‌ای که با آن‌ها می‌شود، آسایش ندارند.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه افزود: جامعه که امنیت در آن باشد شهروندانش پشتیبان کشور و نظامشان خواهد بود و اگر می‌بینیم که در ۴۰ سال اخیر مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی همه جانبه حمایت کرد‌ه‌اند بخش اعظمی از آن به خاطر امنیت بوده است، امنیتی که به برکت انقلاب و تلاش‌های نهادهای انقلابی حاصل شده است.

صادقی گفت: در این ۴۰ سال دشمنان انقلاب بارها دست به توطئه چینی زده‌اند تا هم امنیت کشور را مختل کنند و هم اقتدار انقلاب را زیر سوال ببرند که با هوشیاری نهادهایی مانند پلیس و دستگاه قضائی و همراهی مردم ناکام مانده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: امروز بخش اعظمی از امنیت جامعه را بدون شک مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس هستیم، آن‌ها در هر شرایطی آماده جانفشانی در راه اسلام و انقلاب بوده و مقتدرانه به مقابله با مجرمان پرداخته‌اند.

وی افزود: از سوی دیگر دستگاه قضائی نیز با صدور احکام لازم و بازدارنده برای مجرمانی که توسط پلیس دستگیر شده‌اند سعی کرده تا ضمن حمایت از اقدامات ماموران انتظامی امنیت را در جامعه برقرار کنند.

گفتنی است، در این مراسم از چهار تن از روسای کلانتری‌ها با اهدای لوح و هدیه، تجلیل شد./فارس