به گزارش طلوع کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه شامگاه یکشنبه بیست و سوم دی ماه در نشست با فرمانداران استان اظهار کرد: بنای ما در استان بنای کار و خدمت به مردم با تعامل و همکاری همه ی دلسوزان و ارکان استان از جمله نمایندگان استان است که با وجود نقد و نظرهایی که در مسیر کار کاملا طبیعی است ؛ این تعامل پیش برنده و سازنده بوده است.

وی ادامه داد: سوال و نقد در تمام موضوعات از جمله آمار و اندازه گیری‎ها حق شهروندان و نمایندگان محترم بوده و کاملا طبیعی است.
بدنه کارشناسی مراجع قانونی مربوطه باید در فضای منطقی پاسخگوی نقدها و پرسش ها باشد..

بازوند در رابطه با آمار و نرخ بیکاری استان گفت: مرجع این آمار در طول دوره های مختلف همواره کار خود را انجام داده است. همانطور که در سال گذشته و سالهای پیش از آن نرخ بیکاری را ۲۲ و ۲۳ و ۲۵ اعلام کرده در این دوره هم عدد و درصدی را اعلام کرده است که حتما پاسخگوی کار خود خواهد بود..

وی افزود: همه ما باید کار شبانه روزی انجام دهیم. هر چند با آنچه در شان مردم شریف کرمانشاه و شایسته ظرفیت های این دیار بااستعداد است فاصله داریم اما همانطور که  رهبر معظم انقلاب فرمودند: مردم وقتی می بینند یک مسئول تمام نیت و توانش را برای کار گذاشته است ، حتما هم تلاش را می پسندند هم موانع را می پذیرند و حتی خودشان یار و یاور می شوند.

هوشنگ بازوند دررابطه با اخبار رسانه های استان کرمانشاه گفت: کیفیت پیام و خبر هر رسانه نشان دهنده شخصیت آن رسانه و اعتماد مخاطب سرمایه رسانه است.

استاندار کرمانشاه در رابطه با کاندیداتوری خود در انتخابات مجلس بیان کرد: شنیدم بعضی در کانالها یا رسانه خود اعلام کرده اند بنده قصد کاندیداتوری مجلس دارم! این مطلب کاملا خلاف و غیر واقعی است. کسانی که این مطلب را منتشر کرده اند ، شاید به اعتماد مخاطب و شخصیت حرفه ای رسانه شان فکر نکرده اند. برخی از همین افراد تا چندی پیش باز بدون اطلاع می گفتند استاندار کرمانشاه بازنشسته شد و رفت!