مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه دلیل حضور یک شهروند کرمانشاهی به نام علی محمدی معروف به «کسگم» را پیگیری یک مشکل شخصی دانست.

جلیل آهنگرنژاد در ادامه گفت: «ماشین پراید این شهروند کرمانشاهی در کوچه‌ی جنب مدرسه به سرقت رفته و وی با نامه‌ی رسمی اداره‌ی آگاهی کرمانشاه و دستور قضایی در روز چهارشنبه‌ی گذشته به آموزشگاه رودکی مراجعه می‌کند که بتواند از امکانات تصویری دوربین مدار بسته‌ی برای تشخیص احتمالی سارق خودروی خود استفاده نماید.

وی اذحام و شلوغی و شور و نشاط دانش آموزان را در حیاط مدارس هنگام زنگ های تفریح،امری طبیعی دانست و با توجه به معروفیت شخص مذکور در فضای مجازی و حضورش در جمع نوجوانان گفت: این نوع واکنش‌ها لزوماً ناخوشایند اما قابل پیش بینی است.

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه در پایان ضمن یادآوری ماده ۱۵۳ قانون آیین دادرسی در الزام به همکاری با مراجع قضایی، اعلام کرد: احترام به شهروندان و پذیرش آنان بر اساس ضوابط و دستورهای بالادستی از اصولی است که هر اداره و نهادی آن را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده و آموزش و پرورش استان کرمانشاه نیز ضمن توجه جدی به اصول قانونی و ضوابط آموزشی در جهت همراهی و حل مشکلات شهروندان تلاش خواهد کرد.

 

منبع: رویداد کرمانشاه