سجاد سلیمانی  مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه  به همین منظور گشت مشترکی متشکل از اداره اماکن، تعزیرات حکومتی، معاونت بازرسی صنعت و معدن و تجارت، پلیس راهور، نماینده، نیروی انتظامی و سازمان تاکسیرانی با هدف نظارت بر رعایت نرخ مصوب، داشتن پروانه فعالیت و دارا بودن کارت شهری تشکیل شده است.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: در اجرای ماده ۹ قانون حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت و ماده ۳۲ قانون راهنمایی و رانندگی و آئین نامه سازمان تاکسیرانی باید کلیه رانندگان آژانس پروانه فعالیت را دریافت کنند.
وی نظام‌دهی به فعالیت آژانس‌ها، ایجاد امنیت روانی، هویت بخشی به شخص راننده و خودروی او، کنترل تردد رانندگان آژانس‌ها در سطح شهر و … را از اهداف اجرای این طرح درشهر کرمانشاه عنوان کرد.

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه یادآورشد: در حال حاضر تعداد ۲۳۰۰ راننده فعال در آژانس‌های تاکسی تلفنی تحت پوشش سازمان تاکسیرانی درحال فعالیت هستند و متقاضیان جدید باید جهت دریافت پروانه تاکسیرانی اقدام کنند.

وی افزود: آن دسته از آژانس‌های بدون مجوزی که تاکنون برای گرفتن مجوز اقدام نکرده اند، هرچه سریعتر با مراجعه به سازمان تاکسیرانی برای طی مراحل قانونی و بررسی صلاحیت واگذاری مجوز اقدام کنند، چون در غیر این صورت عواقب این کوتاهی به طورمستقیم متوجه مسئولان این آژانس‌ها خواهد بود.

سلیمانی گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره تلفن ۳۸۲۴۶۵۶۵ و ۳۸۲۱۱۹۴۸تماس گرفته و به بازرسی سازمان گزارش دهند، تا در اولین فرصت به گزارشات مردمی رسیدگی شود./خبرنگاران