فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: سه سارقی که به یک طلافروشی در شهرستان صحنه دستبرد زده بودند در کمتر از ۳ ساعت با اقتدار پلیس دستگیر شدند.
 
 سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: این حادثه عصر ظهر امروز (دوشنبه- ۸ بهمن) رخ داد که طی آن سه نفر سارق با تخریب دیوار طلا فروشی موفق شدند به داخل آن نفوذ کنند.
 
وی افزود: سارقان پس از ورود، حدود یک کیلوگرم طلا را سرقت و از محل متواری شدند.
 
امان اللهی خاطرنشان کرد: با گزارش این موضوع به پلیس؛ ضمن اجرای طرح های کنترلی، تیم زبده ای از ماموران انتظامی به سرعت وارد عمل شده و تحقیقات گسترده خود را برای یافتن سارقان آغاز کردند.
 
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با بررسی علمی صحنه جرم سرنخ های از سارقان را کشف کردند. 
 
وی افزود: ماموران با کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده و بررسی بانک اطلاعات سارقان موفق به شناسایی مخفیگاه سارقان طلافروشی شدند و پس از هماهنگی با مقام قضائی، در عملیاتی ضربتی هر سه متهم را دستگیر کردند.
 
امان اللهی ادامه داد: در بازرسی دقیق از مخفیگاه سارقان، همه طلاجات مسروقه کشف شد
 
رییس پلیس استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: طلا فروشی که مورد سرقت قرار گرفته بود متاسفانه از استحکام کافی برخودار نبوده و صاحب آن نیز به توصیه پلیس مبنی بر مقاوم سازی دیوار مغازه خود توجه لازم را نداشته است.
 
وی با اشاره به اقتدار پلیس در مواجهه با جرائم، گفت: در این حادثه ماموران توانستند در سریعترین زمان ممکن سارقان را شناسایی و علاوه بر دستگیری متهمان طلاهای سرقت شده را کشف کنند.
 
امان اللهی در پایان با هشدار به سارقان و مجرمان گفت: سارقان باید بدانند هیچکدام از آنها  از دست پلیس در امان نخواهند بود و قطعا به سزای عملشان می رسند/ایسنا