گودرز فهیمی در گفت و گو با خبرنگار طلوع، با اشاره به انجام نظارت در ایام اربعین از سوی این سازمان اظهار داشت: در ایام اربعین بر مراکز صدور ویزا نظارتهای دقیقی داشته ایم که در این میان شماری از مراکز که مجاز به صدور ویزا نبودند بدون صدور بیمه نامه اقدام به صادر کردن ویزا می کردند.

رئیس گشت‌های سیار تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه بیان کرد: این فعالیت‌ها در حالی بوده که تنها ۱۷ دفتر خدماتی از سوی سازمان حج و زیارت برای صدور ویزا مجاز اعلام شدند.

فهیمی با اشاره به اینکه در روزهای آغازین صدور ویزا، حکم پلمپ دو مرکزی فاقد مجوز صادر شد، گفت: پس از ارائه تذکر به ۱۲ مرکز دیگر، شماری از این دفاتر با همکاری سازمان حج و زیارت و در اختیار قرار دادن نماینده از سوی این سازمان، نسبت به صدور ویزا اقدام کردند.

وی افزود: در روزهای نخست صدور ویزا تنها یک هزار ویزا برای زائران اربعین صادر می‌شد اما در روزهای اخیر حجم ویزای صادر شده به حدود چهار هزار ویزا در روز نیز رسید.

رئیس گشت‌های سیار تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: این سازمان همچنین در طول مسیر پیاده روی اربعین بر عرضه مواد خوراکی و سایر موارد نظارت جدی دارد.