به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طلوع، در جلسه‌ که با حضور مدیران پالایشگاه کرمانشاه با مدیریت بحران استان برگزار شد این شرکت در راستای کمک به هم استانی های آسیب دیده آمادگی خود را جهت تامین بخش از نیاز های آسیب دیده گان اعلام کرد.

سهراب بر اندیشه رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش کرمانشاه با اشاره به اینکه امروز همه ما باید به عنوان کسانی که وظیفه داریم به همنوعان خود کمک کنیم و این حرکت انسانی را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم مکلف به این همراهی با واحد های خدماتی و نیروهای امدادی هستیم، اعلام کرد : اولین محموله این کمک ها صبح امروز در مناطق آسیب دیده بین مردم پخش شد و بعد از این هم تا رسیدن به ثبات منطفه این حرکت را انجام خواهیم داد.

وی در این گفتگو افزود: بر اساس تصمیمی که از سوی مالک پالایشگاه اخذ گردید همچنین بخشی از نیازهای دارویی بیمارستان ارتش از سوی این پالایشگاه تامین شده است و یک آمبولانش و دو پیکاپ جهت اعزام به مناطق آسیب دیده اقدام دیگری است که از سوی پالایشگاه کرمانشاه انجام پذیرفته است.

همچنین ابراهیم باقری مدیر عامل شرکت پالایش نفت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به محض وقوع زلزله دیشب، تمام تیم های امدادی و عملیاتی شرکت پالایش نفت کرمانشاه به حالت آماده باش درآمدند و تمامی سیستم ها و تاسیسات پالایشگاه را چک کردند که خوشبختانه هیچ گونه گزارشی دال بر وارد شدن خسارت نداشتیم.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت کرمانشاه در مورد تامین بنزین و دیگر سوخت های مورد نیاز مصرفی مردم استان کرمانشاه گفت: ما هیچ مشکلی برای تامین بنزین و دیگر سوختهای مورد نیاز مردم استان کرمانشاه نداریم و همچون گذشته این تولیدات انجام می شود ، باقری از مردم خواست که آرامش خود را حفظ کرده و از مراجعه بی مورد و غیرضروری به جایگاه های سوخت رسانی اجتناب کنند.