به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی طلوع، مالک شرکت پالایش نفت کرمانشاه که دارای واحدهای تولیدی در زمینه مواد غذایی، شیر و لبنیات در استانهای تهران، کرمانشاه و زنجان است موافقت خود را با ارسال تولیدات این شرکت های تحت مدیریت خود تا پایان بحران پیش آمده درپی زلزله رخ داده در استان کرمانشاه اعلام کرد.

به دلیل نیاز آسیب دیده گان و هم استانی ها در اثر وقوع زلزله مجموعه تولیدی های بیستون در استانهای کرمانشاه و زنجان در اقدامی مشابه تولیدات خود را جهت استفاده در مناطق زلزله زده استان ارسال خواهند کرد.

براین اساس، توزیع روزانه شیر بصورت رایگان تا پایان بحران دربین آسیب دیده گان صورت خواهد گرفت.

همچنین رستوران شرکت پالایش نفت کرمانشاه تا پایان بحران بوجود آمده در اثر زلزله تاسف بار در استان کرمانشاه نسبت به طبخ غذای گرم برای ارسال به مناطق زلزله زده بصورت شبانه روز اقدام خواهد کرد.

این گزارش حاکی است همچنین مقداری دارو از بهداری پالایشگاه جهت نیاز مصدومان حادثه به بیمارستان ارتش ارسال شده است.

مالک این مجموعه های تولیدی هدف از این کار را همراهی و تشریک مساعی با آسیب دیده گان این مصیبت اعلام و بیان داشت: امروز همه ما بنا بر وظیفه انسانی که به عهده داریم بایستی همه ی توان و تلاش خود را برای کم کردن آلام این عزیزان بکار گیریم.

وی که مجموعه های تحت مدیریت خود را در حالت فوق العاده برای کمک به آسیب دیده گان قرار داده است، گفت: اعتقاد بنده این است بخش خصوصی باید در اینگونه مواقع به کمک نهاد های دولتی بیاید، همانگونه که مردم عزیز در جریان هستند عمق فاجعه به گونه ای است که نیاز است همه پای کار باشند و ما هم برهمین اساس کارخانه های تولیدی و همچنین رستوران پالایشگاه کرمانشاه که از ظرفیت خوبی برخوردار است را عملیاتی اعلام کرده ایم و تا پایان بحران بوجود آمده درخدمت هم استانی های آسیب دیده هستیم.