امیر فرهاد آریانفر امروز (۱۵ بهمن) در دیدار جمعی از فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، اظهار کرد: انقلاب اسلامی یکی از تاریخ سازترین انقلاب های رخ داده در دنیا بود که با سکان داری امام خمینی(ره) در متن دو قدرت شرق و غرب به پیروزی رسید.
 
آریانفر تاکید کرد: از همان ابتدای پیروزی انقلاب توانستیم در سایه انسجام نیروهای نظامی و انتظامی و به پشتوانه مردم در مقابل تمامی ناآرامی ها و توطئه‌های طراحی شده از سوی دشمنان ایستادگی کنیم.
 
فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور اشاره ای هم به سالهای دفاع مقدس داشت و افزود: در آن سال ها با دست خالی و با پشتوانه مردمی توانستیم در برابر تهاجم ۳۲ کشور دنیا به سرپرستی استکبار جهانی ایستادگی کرده و اجازه  ندادیم یک وجب از خاک ایران اسلامی به بیگانگان واگذار شود.
 
وی خوداتکایی و اعتماد به نفس را رمز پیروزی و تداوم انقلاب عنوان کرد و افزود: دستاوردهای نیروهای نظامی و انتظامی اقتدار امروز ایران اسلامی را سبب شده است.
 
وی ادامه داد: امروز نیروهای مسلح در بخش های مختلف و از جمله در بخش نرم افزاری پیشتاز هستند و دستاوردهای کشور در حوزه های مختلف و از جمله حوزه سایبری فوق العاده است.
 
ارشد نظامی ارتش در غرب کشور تاکید کرد: امروز ایران اسلامی به عنوان یک قدرت برتر در حوزه دفاعی و نظامی در خاورمیانه مطرح است و نیروهای مخلص نظامی و انتظامی آماده جانفشانی در راه انقلاب هستند.
 
آریانفر با اشاره به آمادگی کامل نیروهای نظامی و انتظامی برای دفاع از نظام گفت: اجازه نخواهیم داد دشمنان کوچکترین تحرکاتی را در کشور و در فراسوی مرزها چه به وسیله ایادی داخلی و چه بوسیله عوامل خارجی و حکام مرتجع منطقه داشته باشند./ایسنا