به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی طلوع، زلزله تکان دهنده یکشنبه شب خسارات و ویرانی‌های بسیاری را بر جای گذاشت و بسیاری از خانواده‌ها را داغدار مرگ عزیزانشان کرد. زلزله‌ای که در یک چشم بر هم زدنی، بسیاری از خانه‌ها و روستاها را با خاک یکسان کرد.

رادین کودک یک ساله‌ای است که تصاویر جشن تولدش در خانه ویران شده‌شان بر اثر وقوع زلزله، در فضای مجازی منتشر شد و بازتاب بسیاری یافت.

پدر رادین در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی طلوع می‌گوید: شبی که زلزله اتفاق افتاد، منزل ما جشن تولد یکسالگی رادین بود و مهمان داشتیم، چشم بر هم زدنی و شاید در ۱۰ تا ۱۵ ثانیه به یکباره خانه ویران شد و همه مضطرب و هراسان به سوی در رفتیم که از مهلکه فرار کنیم اما درب خانه نیز قفل شد..

آقای کاکایی گفت: ما در مسکن مهر سکونت داریم، هنگام زلزله بسیار ترسیده بودیم و به سرعت خود را به بیرون از ساختمان رساندیم. و طولی نکشید که متوجه شدیم خانه ما ویران شده است و دیگر قابل سکونت نیست.

وی گفت: خداراشکر در این زلزله به خانواده  و مهمانان ما آسیب جدی نرسید و حال رادین نیزخوب است.

آقای کاکایی گفت: اکنون در چادر اقامت داریم و نیاز شدید به وسایل گرمایشی داریم،

وی همچنین از نیروهای امدادی و یا هلال احمر درخواست کرد که با  کمک چند نفر بتواند وسایل منزلش را از زیر آوار در طبقه پنجم ساختمان مسکن مهر خارج کند.