وی قیمت کنونی هر کیلو مرغ در کرمانشاه را حدود ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه قیمت میانگین کشور کیلویی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان است، اکنون در جایگاه پنجم کشور از نظر قیمت مرغ قرار داریم.

معاون بازرگانی سازمان صمت استان کرمانشاه اشاره‌ای هم به نرخ گوشت قرمز در بازار داشت و یادآور شد: قیمت گوشت گوسفندی مخلوط اکنون در بازار کرمانشاه حدود ۹۵ هزار تومان برای هر کیلو است که از این نظر در جایگاه ۱۵ کشور قرار داریم و میانگین قیمت کشور کیلویی ۹۱ هزار و ۸۰۰ تومان است.

به گفته این مسئول، قیمت گوشت گوساله نیز در کرمانشاه کیلویی ۷۵ هزار تومان است که از این نظر با توجه به میانگین قیمت کشور که کیلویی ۷۴ هزار و ۵۰۰ تومان است، در جایگاه ۱۶ کشور قرار داریم.

وی گفت: قیمت دام زنده سبک در کرمانشاه کیلویی ۴۰ هزار تومان است که با توجه به نرخ کیلویی ۴۰ هزار و ۸۰۰ تومان کشور، در جایگاه ۲۰ بین استان‌های دیگر قرار داریم.

باقرخانی با بیان اینکه قیمت انواع محصولات فولادی نیزطی هفته اخیر تا ۱۲ درصد افزایش داشته، خاطرنشان کرد: در زمینه مصالح ساختمانی خصوصا ماسه و بتن هم افزایش داشتیم.

وی اظهار کرد: قیمت ماسه ۵۰ درصد و قیمت بتن ۲۶ درصد رشد داشته که دلیل آن تصمیم کشوری انجمن تولیدکنندگان ماسه برای افزایش قیمت بوده است.

باقرخانی همچنین از افزایش قیمت برخی از انواع لاستیک هم تا سقف ۳۷ درصد خبر داد.

معاون بازرگانی سازمان صمت استان کرمانشاه از انجام ۲۱ هزار و ۸۹۹ مورد بازرسی در کرمانشاه طی دو ماهه امسال هم خبر داد که منجر به تشکیل ۹۰۴ پرونده تخلف شده است.

وی اشاره‌ای هم به بهبود جایگاه کرمانشاه در زمینه رتبه تورم داشت و عنوان کرد: هم اکنون از نظر نرخ تورم دو درصد زیر نرخ تورم میانگین کشور هستیم/ ایسنا