به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طلوع، فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس امروز در جریان بازدید معاون اول رئیس جمهور از روستای زلزله زده ناوفره سرپل‌ذهاب گفت: عمق فاجعه زمین لرزه بسیار وسیع بود اما مردم غیور ایران اولین ناجی مردم آسیب دیده بودند که در همان ساعات اولیه به کمک آمدند.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم منطقه زلزله زده مردمی نجیب هستند و در این منطقه طیف های مختلف از قهرمان ملی تا دانشمند و تحصیل کرده ملی زندگی می کنند و با توجه به اصالت و نجابتی که دارند اگر ریالی هم به آنها پرداخت نشود اعتراض نخواهند کرد.

وی خطاب به جهانگیری گفت: از آنجا که شما مدیر اجرایی نظام و کشور هستید و تصمیمات کلیدی و مصوبات دولت باید با نظارت شما انجام شود انتظار داریم کمک ویژه ای به این منطقه داشته باشید.

تجری بیان کرد: با وجود اینکه مردم منطقه دامدار هستند، اما هنوز علوفه ندارند و جایگاه جبران خسارت دامی آنها مشخص نشده است.

این نماینده مجلس خواستار رسیدگی به وضعیت دام منطقه زلزله زده در استان شد و افزود: با توجه به فصل کشت، مردم منطقه بذر و علوفه ندارند.

وی گفت: وزیر جهاد کشاورزی نمایشی و فرمایشی به اینجا آمد و با پذیرایی سه وعده غذایی در حالی که مردم منطقه حتی آب برای آشامیدن ندارند منطقه را ترک کرد بدون اینکه دستاوردی برای منطقه داشته باشد.