در این مجمع فیض بشیرپور، شهریار عباسیان و کامران قدرتی سه کاندیدای احراز پست ریاست هیات ورزش های دانشگاهی کرمانشاه بودند که پس از اعلام انصراف فیض بشیرپور، رای گیری بین دو کاندیدای باقی مانده (شهریار عباسیان و کامران قدرتی) انجام شد و در نهایت کامران قدرتی با کسب ۷ رای موافق از مجموع ۱۲ رای ماخوذه، برای مدت چهار سال سکان ریاست هیات ورزش های دانشگاهی کرمانشاه را برعهده گرفت.


رشته‌های ورزشی بیشتری را در دانشگاه‌ها راه‌اندازی می‌کنم

رئیس جدید هیات ورزش های دانشگاهی کرمانشاه در تشریح مهمترین برنامه های پیش رو برای چهار سال آینده این هیات اظهار کرد: هیات ورزش های دانشگاهی از جمله گسترده ترین هیات های ورزشی استان است که جامعه هدف بزرگی دارد.

کامران قدرتی بابیان اینکه هم اکنون رویدادهای ورزشی  و اعزام ها به مسابقات مختلف به صورت منظم در دانشگاه های استان انجام می شود، افزود: بنا دارم تا در توزیع امکانات و برگزاری برنامه های مربوط به حوزه ورزش عدالت را بین دانشگاه های استان برقرار کنم.

وی بااشاره به پتانسیل بالای دانشگاه های استان در توسعه ورزش در میان جامعه دانشجویان و کارکنان این دانشگاه ها، گفت: در حال حاضر برخی از رشته های ورزشی در دانشگاه ها فعال شده و برخی نیز غیرفعال‎اند، لذا راه اندازی رشته های جدید را مورد تاکید قرار می دهم.

گفتنی است: همایون عباسیان ریاست دوره قبل هیات ورزش های دانشگاهی استان را برعهده داشت.

/ایسنا