در ادامه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به تدوین نقشه راه مدیریت کرونا برای پاییز و زمستان پیش رو همکاری مردم استان را در رعایت پروتکل‌های بهداشتی خوب عنوان کرد و، اظهار داشت: مردم همکاری خود را بیشتر کنند، قطعا روند شیوع ویروس کرونا ادامه دار خواهد بود.

الهی تبار با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها در پاییز پیش رو افزود: در این فصول اگر رعایت پروتکل‌های بهداشتی به درستی انجام نشود می تواند شرایط کرونا را سخت‌تر کند.

معاون سیاسی،امنیتی، اجتماعی استانداری کرمانشاه، تاکید کرد: نقش راه مقابله با بیماری کرونا برای فصول پاییز و زمستان تدوین شده، تا بتوانیم با برنامه ریزی و آمادگی بیشتر و بهتر بیماری را کنترل کنیم، در این نقشه‌ تکالیف و برنامه دستگاه های مختلف مشخص شده و به زودی در ستاد کرونای استان مطرح می شود.

برگزاری آزمون کنکور سراسری چهار روز متوالی

این مسوول برگزاری کنکور سراسری را در روزهای ۲۹،۳۰،۳۱ و اول شهریور ماه عنوان کرد و افزود: تمام تدابیر لازم اندیشیده شده، رعایت هرچه بهتر فاصله اجتماعی میان داوطلبان، تعداد حوزه ها به دو برابر افزایش یافته داوطلبان و خانواده ها مطمئن باشند آزمون امسال در سلامت کامل برگزار می‌شودو به جای بازرسی بدنی داوطلبان از سیستم کنترل الکترونیکی استفاده می شود.

الهی تبار در ادامه از شرایط حضوری دانش آموزان کلاس اولی خبر دادو افزود: آموزش و پرورش تاکید دارد کلاس اولی ها حتما به صورت حضوری در سر کلاس حاضر باشند، که امیدواریم با سفید شدن شرایط این امر محقق شود.