ابراهیم مرادی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طلوع، اظهار داشت: متاسفانه با وجود تعداد زیاد معلولان در شهر کرمانشاه اما معابر، پارک‌ها و اماکن مختلف این شهر فضای مناسب برای تردد معلولان ندارد و در حوزه مبلمان شهری نیز گویی اصلا معلولان دیده نشدند.

وی با بیان اینکه معلولان نیز مانند دیگر افراد جامعه از حقوق شهروندی برخوردار هستند، گفت: مسئولان شهرداری توجه جدی به معلولان ندارد درحالیکه مناسب سازی به عنوان یک اصل برای دفاع از حقوق معلولان باید مورد توجه قرار بگیرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه افزود: امروزه دیگر معلولان خانه نشین نیستند و اکثراً دارای تحصیلات عالیه دانشگاهی هستند و با کار و تلاش امرار معاش می‌کنند و مانند دیگر شهروندان از حق و حقوق برخوردار اند اما مسئولان نگاه ویژه‌ای به این مهم ندارند.

مرادی توجه به اشتغال معلولان و مناسب سازی شهری را خواستار شد و گفت: من بعنوان نماینده مردم در شورای شهر خواستار رسیدگی به امور معلولان هستم و به همراه همکارانم پیگیر حقوق معلولان هستم.

وی اظهار کرد: شهرداری و خدمات شهری در بحث مبلمان شهری و مناسب سازی پارک‌ها و معابر تمهیداتی برای معلولان نیاندیشیده است یا بسیار اندک است در صوتیکه باید پارک‌ها و معابر مناسب سازی شوند.