به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طلوع، در پی ادعای امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، واکنش های زیادی از سوی شخصیت های مختلف مطرح شد.

خجسته گفته است که فرودگاه کرمانشاه قرار است تعطیل شود و هواپیماهای این فرودگاه به همدان منتقل شود تا محوریت غرب را از آن خود کنند.

غلامرضا امیری، نماینده مردم کرمانشاه در شورای اسلامی در واکنش به ادعای این نماینده همدان به خبرنگار طلوع گفت: کرمانشاه استان پنجم یکی از ۱۰ استان کشور ایران بود که در ۱۹ دی ۱۳۱۶ خورشیدی، با اصلاح قانون تقسیمات کشوری به عنوان استان پنجم تعیین گردید. این استان شامل شهرستان‌های ایلام، شاه‌آباد، کرمانشاهان (مرکز استان)، سنندج، ملایر و همدان می‌بود. استان کردستان در۱۳۳۷، استان همدان ۱۳۵۲ و استان ایلام در ۱۳۵۳ از کرمانشاه جدا شدند و به عنوان استان‌های مستقل تشکیل شدند.

وی با انتقاد از اظهارات نماینده همدان افزود: ان شاءالله نماینده همدان سرعقل بیاید، در کلیپی که منتشر شده، جالب است که مدیر فرودگاه همدان آقای کلوندی که کنار آقای خجسته نماینده همدان ایستاده سنقری می باشد و آنطرف گوشی را بشنوید که فقط میگوید چشم، این مدیران چاپلوس چقدر زیاد شدند..