حجت‌الاسلام کلانتری، مسؤول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سازمان دامپزشکی نظارت بر ذبح شرعی کشتارگاه‌های کشور و خارج از کشور که برای ورود به ایران کشتار می‌شود را مطلوب دانست و افزود: این اطمینان را به مردم  ایران می‌دهیم که گوشتی که در کشتارگاه‌های دام و طیور داخل کشور و همچنین خارج از کشور تهیه می‌شود، سالم، بهداشتی و حلال است.

حجت الاسلام یوسفی‌نیا، مسؤول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه نیز، ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گزارشی از وضعیت کشاورزی استان بیان کرد، در ادامه حجت‌الاسلام میرزایی مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه اداره‌کل دامپزشکی استان گزارشی از وضعیت کشتارگاه‌های استان عنوان و همچنین امیدحاج محمدی مدیر‌کل دامپزشکی استان نیز وضعیت بهداشتی کشتارگاههای استان را برای حضار تشریح کرد.

گفتنی است، در ادامه کلاس آموزشی ذبح شرعی توسط حجت‌الاسلام قراخانلو، رئیس اداره نظارت بر ذبح و صید سازمان دامپزشکی کشور برای روحانیان برگزار و در انتها جلسه پرسش و پاسخ انجام شد.

همچنین، در حاشیه این دیدار از زحمات هفت ساله حجت‌الاسلام پرویزپور، مسؤول سابق دفتر نمایندگی ولی‌فقیه اداره‌کل دامپزشکی تقدیر به‌عمل آمد/فارس