وی با بیان اینکه می شود از ظرفیت خیرین و کمک های دولتی و منابع دانشگاه امکانات و تجهیزات را تامین کرد اما توضیح داد که کادر درمانی و پزشکان و پرستاران واقعا خسته هستند و دستان آنها پینه بسته و باید به فکر آنها باشیم.

او با قدردانی از تلاش همه عوامل زحمتکش در بیمارستان ها از پزشک و پرستار تا نیروهای خدماتی، گفت: این افراد واقعا ایثارگرانه در حال خدمت به مردم هستند و باید به فکر آنها هم باشیم.

هر ۱۵ دقیقه یک بیمار مشکوک به کرونا در کرمانشاه بستری شد

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در شبانه روز گذشته ۴۷ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به چهار هزار و ۲۳۰ نفر رسید.

«مهدی محمدی» افزود: اکنون ۳۷۹ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

به گفته او، تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان یک نفر مربوط به شهرستان کنگاور  است.

وی اظهار داشت: با احتساب یک مورد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۵۷۷ نفر رسید. 

او توضیح داد که از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۲ هزار و ۲۳۵ نفر بستری و ۱۱ هزار و ۲۸۰نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

محمدی اضافه کرد: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۹۶ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۶۲ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند./ایرنا