نماینده هتلداران قصرشیرین با انتقاد از قیمت‌های تعیین شده برای مزایده این دو هتل، عنوان کرد: کارشناسان دادگستری دو سال پیش برای هتل من که دو هزار متر مربع زیربنا دارد و هتلی سه ستاره است، حدود ۸۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری کرده‌اند و با همین قیمت عجیب دو سال پیش هم می‌خواهند آن را اکنون به مزایده بگذارند، درحالی که اگر بخواهم آهن درب و پنجره‌های هتل را هم بفروشم چند میلیارد تومان می‌شود.

وی گفت: برای اینکه بتوانیم هتل‌های قصرشیرین را از وضعیت فعلی خارج کنیم، طی چند سال اخیر چند پیشنهاد به مسئولین دادیم از جمله اینکه تردد از مرز را برای مردم کرمانشاه و استان‌های هم مرز ما در کشور عراق بصورت ۴۸ ساعته و به منظور خرید و رفت و آمد آزاد کنند تا هتل‌های قصرشیرین هم تکانی بخورند که رایزنی‌هایی هم برای این طرح شکل گرفت، اما در نهایت به مرحله عملیاتی نرسید.

مرادی یادآورشد: همچنین شهرستان قصرشیرین به واسطه شرایط اقلیمی که دارد، در ۹ ماه از سال آب و هوایی معتدل دارد، لذا می‌تواند میزبان رشته‌های مختلف ورزشی از جمله رشته‌های زیرمجموعه موتورسواری و اتومبیلرانی با وجود تپه‌های ماهورش باشد.

وی تاکید کرد: تلاش برای رونق بخشیدن دوباره به هتل‌های قصرشیرین پیش از آنکه بانکها آنها را به مزایده بگذارند، همت مسئولین را می‌خواهد./ایسنا