وی یادآوری کرد: در موج اول کرونا این اقامتگاه‌ها برای استفاده بیماران کرونایی آماده شده بود که به دلیل استقبال کم بیماران بسته شدند.

فتاحی در ادامه اشاره‌ای هم به آمادگی برای اعزام نیروهای پرستار و کمک پرستار به بیمارستان فارابی و امام رضا(ع) برای خدمات‌رسانی به بیماران کرونایی در صورت نیاز داشت و گفت: از دو سه ماه گذشته ۵۰ نفر نیروی پرستار و کمک‌پرستار را به این بیمارستان‌ها اعزام کرده‌ایم که کماکان مشغول خدمات‌رسانی هستند و امکان افزایش تعداد این نیروها را در صورت اعلام نیاز دانشگاه علوم پزشکی داریم.

فتاحی با اشاره  به دیگر اقدامات انجام شده از سوی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه برای مقابله با شیوع کرونا، گفت: از جمله این اقدامات می‌توان به ضدعفونی و گندزدایی مستمر معابر، خیابان‌ها، جایگاه‌های عرضه سوخت، عابربانک‌ها، مدارس و… اشاره کرد. علاوه بر این کار ضدعفونی محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه مثل صادقیه، آقاجان، ده پهن و… نیز به صورت مستمر توسط سپاه انجام می‌شود.

فتاحی اشاره ای هم به فعال بودن کارگاه های تولید ماسک مجموعه سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه داشت و گفت: این کارگاه‌ها روزانه بین پنج تا شش هزار عدد ماسک تولید می کنند که در مقاطع مورد نیاز مثل برگزاری مراسم، عزاداری‌های محرم و صفر و … بین مردم به ویژه مردم مناطق حاشیه‌ای استان توزیع می‌شود./ایسنا