کیومرث غلامی از کاهش ترددها در شهر کرمانشاه و شهرستان‌های تابع نسبت به مدت مشابه در هفته گذشته خبر داد و اظهار داشت: این کاهش ترددها نشان از همکاری هم‌استانی‌ها با پلیس راهور در اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها است.

معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر در شهر کرمانشاه، گره خاص ترافیکی نداریم و جریان ترافیک در معابر کاملا به صورت روان است.

وی ادامه داد: در طول ۴۸ ساعت گذشته که بحث اجرای طرح محدودیت‌های جدید کرونایی را داشته‌ایم در بررسی‌های میدانی متاسفانه آماری از خودروهای فاقد پلاک، پوشاندن پلاک و گل‌مالی کردن پلاک خودرو را داشته‌ایم که برای فرار از اعمال قانون این قبیل کارها را انجام می‌‌دهند.

غلامی ادامه داد: کسانی که این کار را انجام می‌دهند احساس امنیت را از شهروندان می‌گیرند و برخورد با این قبیل افراد مطالبه به حق مردم است که پلیس در این راستا برخوردها بدون اغماض است و به هیچ وجه در برخورد با متخلفان کوتاه نمی‌آیند و تا پایان طرح به پارکینگ‌ها هدایت می‌شوند.

وی اظهار داشت:حتما استعلام سوابق راننده و خودرو با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی داده می‌شود و حتی ارقامی که تغییر داده با پلاک‌های مشابه باید خلافی آن‌ها را هم پرداخت کند./فارس