شیوع بیماری کرونا در بین مردم خصوصاً افراد کم درآمد و آسیب پذیر در روستاها فرصتی شده تا گروه های خود جوش جهادی آمادگی خود را برای کمک به هم نوعان اعلام کنند و ریشه کنی ویروس منحوس کرونا را به یاری خداوند و همکاری افشار مختلف مردم در اولویت زندگی خود قرار دهند.

ایوب الهی « مسؤول گروه جهادی منتظران المهدی (عج) شهرستان گیلان غرب، از توابع کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار طلوع کرمانشاه، گفت: از سال ۹۱ با ۵ نفر درحوزه های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی ومعیشتی کارخود را آغاز کرده ایم ودرطول این سالها گروه جهادی منتظران المهدی (عج) به بیش از ۱۰۰نقر نیروی داوطلب جهادی در این شهرستان، خود جوش پیگیر کارهای جهادی شهر شده و در جهت رفع مشکلات نیازمند پیش قدم شده این.

الهی افزود: در آبان ماه سال ۹۶ با وقوع زلزله در این شهرستان خدماتی شایسته به زلزله زدگان و در بحران سیل نیز یاریگر نیازمندان بودیم.

این مسؤول با اشاره به شیوع بیماری کرونا در بین عموم مردم جهان و مردم مظلوم و جنگزده، زلزله زده و سیلزده شهرستان گیلان‌غرب افزود: از شیوع این بیماری منحوس تلاشهای ما در جهت رفاه و توزیع بسته حمایتی، غذای گرم و اقلام بهداشتی در اولویت کاری گروه جهادی «منتظران مهدی» بوده و تا ریشه کنی این ویروس منحوس خدمات ما به نیازمندان ادامه دارد.

الهی در خاتمه با تبریک هفته بسیج گفت: در هفته بسیج با کمک بسیج سازندگی سپاه گیلان غرب بیش از ۵۰۰بسته حمایتی، بیش از ۲۰۰۰هزار پرس غذای گرم در بین خانواده‌های بی بضاعت توزیع شده و در این هفته شن ریزی حیاط دو خانواده بی سرپرست انجام دادایم،گند زدایی مراکز عمومی چندین نوبت انجام شده و تا هر زمان که لازم باشد در خدمات رسانی به اقشار آسیب‌پذیر از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.