فاضلی از اعلام آمادگی خود و مجموعه ی اداره کل در جهت حمایت همه جانبه از هنرمندان و فرهیختگان برای برگزاری این جشنواره را بیان داشتند چنانکه اساتید ارجمند و داوران محترم برای برگزاری هرنوع برنامه و فعالیتی ، تمام مجتمع ها ، سالن ها و امکانات فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و امکانات مورد نیاز در سطح استان در اختیار آنها قرار خواهد گرفت و از هیچ مساعدت و حمایتی برای گسترش فرهنگ و تبلیغ استفاده از کالای ایرانی دریغ نخواهد شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جلسه هم اندیشی هیات محترم داوران نخستین جشنواره کالا و محصولات فرهنگی استان کرمانشاه باحضور بهرام فاضلی مدیر کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مظفر تیموری معاون فرهنگی ورسانه ،پیمان جسری رئیس اداره فرهنگی ، مسئول  روابط عمومی ، بساطی کارشناس فرهنگی ،خانم روشنی فر و اعضای هیات داوران بخش هدایای فرهنگی ( دکترمحمد ثمری ،استاد فیروز ناصری،استاد فریبرز عزیزی وداوران بخش عروسک سرکار خانم مریم کامدوست،خانم فرزانه لطیفی وخانم یگانه عبدالمالکی ) در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزارشد.

 

در ابتدای جلسه بهرام فاضلی مدیر کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی  ضمن خیرمقدم و خوش آمد گوی به هیات محترم داوران از زحمات این عزیزان و اساتید ارجمند که در پذیرش داوری این جشنواره را پذیرفتند و تلاش نمودند قدردانی بعمل آوردند. 

فاضلی درادامه به اهمیت و جایگاه و تاثیر فرهنگ و هنر در شرایط کنونی پرداختند و این جشنواره را نمونه ای ارزشمندی از اقدامات هنرمندان حوزه ی فرهنگی و رسانه برشمردند و در تداوم اینگونه برنامه ها تاکید کردند

فاضلی از اعلام آمادگی خود و مجموعه ی اداره کل  در جهت حمایت همه جانبه از هنرمندان و فرهیختگان برای برگزاری این جشنواره را بیان داشتند چنانکه اساتید ارجمند و داوران محترم برای برگزاری هرنوع برنامه و فعالیتی ، تمام مجتمع ها ، سالن ها و امکانات فرهنگی و هنری  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و امکانات مورد نیاز در سطح استان در اختیار آنها قرار خواهد گرفت و از هیچ مساعدت و حمایتی برای گسترش فرهنگ و تبلیغ استفاده از کالای ایرانی دریغ نخواهد شد . وی همچنین از تلاشهای مستمر و ارزنده حوزه ی معاونت فرهنگی و رسانه قدردانی نمود .

در ادامه مظفرتیموری معاون فرهنگی و رسانه گفت :تا کنون ۸۰ اثر به دبیر خانه جشنواره ارسال شده همچنین بعلت استقبال از و درخواستهای مکرر جشنواره تا ۵ اسفند ماه تمدید شد. 

تیموری اظهار داشت : نخستین جشنواره کالا و محصولات فرهنگی استان کرمانشاه در ۲ بخش عروسک وهدایای فرهنگی در ۳ رده سنی کودک ،نوجوان،وبزرگسال بصورت مجازی برگزار خواهد شد
وی هدف اصلی جشنواره را حمایت و فرهنگ سازی تولید و مصرف کالاهای فرهنگی،بامولفه های فرهنگ بومی و محلی دانست وگفت : زمان ارزیابی وداوری آثار ۹و۱۰ اسفند ماه می باشد و آیین اختتامیه جشنواره در ۱۲اسفند ماه سال جاری با حضور برگزیدگان جشنواره ومسولین برگزار خواهد شد.
در پایان جلسه ابلاغ هیات محترم  داوران توسط بهرام فاضلی مدیر کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی  با هیات محترم داوران ارایه گردید .