به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طلوع، حشمت الله فلاحت پیشه عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه، در نطق آتشین خود در مجلس گفت: اخطار بنده اصل بیستم قانون اساسی حمایت قانونی یکسان و سایر اصولی است که وظایف دولت در قبال ملت را  مشخص کرده است زلزله ای در کرمانشاه آمد ملت سنگ تمام گذاشت ولی برخی از دولتیها و برخی از مسئولین آمدند در آن فضا قولهایی دادند و بدان عمل نکردند.

وی گفت: کرمانشاه مرز است اگر در قالب بودجه نه حرف مشکلاتش حل نشود بنده به عنوان عضو کمیسیون امنیت ملی اعلام میکنم که نارضایتی های اجتماعی و اقتصادی به نارضایتی های امنیتی تبدیل می‌شود چرا بعضیها این را نمی فهمند.

فلاحت پیشه افزود: آقایان دولت به وظیفه خودشان عمل کنند بودجه بگذارند در مجلس هم این کار صورت بگیرد این چه توهینی است به استان کرمانشاه آمدند گفتند از یارانه مردم کم کنید به زلزله زدگان بدهیم این توهین است مگر مردم استان کرمانشاه گدا هستند، ۸۵ درصد مرزهای استان کرمانشاه را خود این مردم اداره کردند در جنگ سینه جلوی گلوله گذاشتند حادثه طبیعی زلزله اتفاق افتاده عمق فاجعه را همه نماینده ها آمدند دیدند محروم ترین مردم جامعه، یارانه بگیران اند دولت ها در طول تاریخ نیامدند به وظیفه خودشان در  مورد یارانه و هوشمند کردن آن  عمل کنند به یکباره آقایان از زیر بار تعهد خودشان فرار کنند می‌گویند از یارانه بدهیم به زلزله زده ها مگر مردم کرمانشاه گدا هستند.

این نماینده مجلس افزود: ما یارانه نمی‌خواهیم ما حقمان را می‌خواهیم. زلزله یک بلای طبیعی است دولت پول بگذارد آقایان آمدند عکس گرفتند و رفتند من که دارم فریاد میزنم پریشب ۳۵ چادر مردم را زیر برف و بوران باد بُرد.. مسئول دولت یعنی رئیس بنیاد مسکن ۴۸ ساعت موبایلش را جواب نمی‌دهد. رفتند و کرمانشاه را تنها گذاشتند، مجلسی‌ها ما نمیخواهیم به این قانون رأی بدهید ما گدا نیستیم طبق قانون میخواهیم حقمان را بدهید، کی گفته یارانه را قطع کنید، این را از دستور خارج کنید من اخطار قانون اساسی دارم دولت تعهد دارد حضرت آقا زحمت کشیدند سخنگوی دولت گفته است ….