مهندس مجتبی بیاتی در گفتگو با خبرنگار طلوع، اظهار داشت: در سال اخیر با برنامه ریزی های هدفمند و اثربخشی که صورت پذیرفته است شاهد رشد بی سابقه ترافیک پروازها در فرودگاه کرمانشاه به عنوان مهمترین و استراتژیک ترین فرودگاه غرب کشور بوده ایم به طوری که در حال حاضر تعداد پروازهای فرودگاه کرمانشاه به ۱۵۰ پرواز برنامه ای هفتگی در غرب کشور رسیده است.

وی گفت: با هدف گذاری اثربخشی که صورت پذیرفت شاهد کسب جایگاه هشتم فرودگاه کرمانشاه در بین ۴۷ فرودگاه کشور در آبان ماه با انجام ۵۹۵ پرواز بوده و اعزام و پذیرش ۶۴ هزار و ۲۰۰ مسافر بوده ایم.

وی افزود: با توجه به ظرفیت های بالقوه استان و و هاب بودن فرودگاه کرمانشاه و نقش محوری آن در غرب کشور برآن هستیم تا پروازها باز هم به منظور ارائه سرویس هرچه بهتر به مردم استان کرمانشاه و نیز استانهای همجوار همگام با تقاضای بالای مسافرین افزایش پیدا کند.

گفتنی است؛ هم اکنون ۱۵۰پرواز برنامه ای هفتگی به مقاصد تهران، مشهدمقدس، عسلویه، کیش، قشم، بندرعباس و شیراز توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، کاسپین، تابان، ایرتور، نفت، کیش ایر، قشم ایر، پویا و آتا در این فرودگاه صورت می پذیرد.