مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از آماده‌باش ناوگان حمل و نقل عمومی استان کرمانشاه برای بازگشت زوار اربعین خبر داد و گفت: تعدادی از این ناوگان در مرز مهران مستقر هستند.

فریبرز کرمی اظهار کرد: موج بازگشت زوار اربعین از مرز مهران از اواخر روز گذشته آغاز شده و امروز(هفتم مهر) به پیک خود می‌رسد.

وی با بیان اینکه تعدادی از اتوبوس‌های برون شهری کرمانشاه هم مانند ناوگان حمل و نقل عمومی سراسر کشور در مرز مهران حضور دارند، افزود: چنانچه نیاز باشد خودروهای بیشتری به مرز مهران می‌فرستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تاکید کرد: بسیاری از زوار ابتدا به کرمانشاه آمده و از این اینجا راهی دیگر استانهای کشور می‌شوند که برای جابجایی همه آنها آمادگی داریم.

کرمی با اشاره به اینکه تمرکز ناوگان حمل و نقل عمومی استان بر جابجایی زوار  اربعین است، یادآور شد: البته بگونه‌ای برنامه‌ریزی شده که در صورت جابجایی زوار، در داخل استان برای سایر مقاصد با کمبود ناوگان حمل و نقل  مواجه نشویم.

وی به زوار اربعین توصیه کرد، با توجه به اینکه ظرفیت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای عمومی کاملا در اختیار آنها است، از خودروهای مسافربر شخصی استفاده نکنند/ایسنا