به گزارش خبرنگار طلوع کرمانشاه: ساختمان جدید بیمه سلامت کرمانشاه، چهارشنبه پنجم آبان ماه، مصادف با سومین روز از هفته سلامت با حضور معاون برنامه ریزی و مدیریت بیمه سلامت و همراهان، استاندار کرمانشاه، مدیر کل بیمه سلامت استان و تعدادی از خانواده شهدای بیمه سلامت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
دکتر حسین رنجبران در این مراسم با اشاره به اینکه افرادی که به بیمه سلامت رجوع می کنند به نوعی نیازمند هستند و احترام بر آنان واجب است، اظهار داشت: مردم استان کرمانشاه در هشت سال دفاع مقدس با رشادت هایشان ثابت کردند که همیشه پای کار هستند، ما که در بیمه سلامت هستیم این تکریم و احترام را باید نسبت به ارباب رجوع رعایت کنیم.
دکتر رنجبران افزود: ما در بیمه سلامت خادم افرادی هستیم که به ما مراجعه می کنند و نیاز به کمک دارند برای خودشان یا خانواده هایشان، خدمت به این اقشار کار پر ثوابی است.

معاون برنامه ریزی و توسعه بیمه سلامت، با اشاره به احادیث ابراز داشت: تقوای الهی پیشه کنید و با مردم به نرمی صحبت کنید.
دکتر رنجبران در ادامه گفت: در سطح کشور ۹۳ پروژه در حال تکمیل شدن داریم که پروژه بیمه سلامت کرمانشاه یکی از آنهاست که امروز همزمان با سومین روز هفته سلامت به بهره برداری رسید.
وی در ادامه سخنانش با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا در بین مردم، گفت: در موقعیتی که پدر و مادر از فرزندان فاصله می‌گیرند همکاران در کنار بیماران بوده واز گلویشان ساکشن میکنند، جان خود را به خطر می اندازد تا جان بیماران را نجات دهند.
در کشور ۴۲ میلیون نفر در قالب بیمه سلامت هستند:
دکتر رنجبران از پوشش ۴۲ میلیون نفر در کشور در غالب بیمه سلامت خبر داد و افزود: از همه عزیزانی که در راه سلامت عنایت و بزرگواری کردند سپاسگزاریم.
معاون برنامه ریزی و توسعه بیمه سلامت در ادامه گفت: پرداختی های سال ۱۴۰۰ را در نظام ارجاع و پزشک خانواده را داریم به روز پرداخت می کنیم،ما بایستی پرداختی به وقت داشته باشیم، بخش خصوصی و دولتی و نسخه الکترونیک پرداختی ها را ماه به ماه پرداخت می کنیم.
دکتر رنجبران در خاتمه سخنانش با توجه از بازدیدی که از تک تک اتاقها در ساختمان جدید بیمه سلامت کرمانشاه داشت، گفت: خوشبختانه از این نقل و انتقال کسی ناراضی و انتقادی نکرد، این وظیفه ما را دو چندان می کند که اگر نقایصی است برطرف شود.

انتهای پیام/ رحمانی