به گفته مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه، تمام جایگاه‌های سوخت کرمانشاه به سامانه هوشمند متصل شده و امکان سوخت‌گیری با بنزین ۱۵۰۰ تومانی در آنها فراهم است.

فریدون یاسمی با اشاره به اختلالی که از روز چهارشنبه(پنجم آبان) در جایگاه‌های سوخت سراسر کشور ایجاد شد و دسترسی به سامانه هوشمند و امکان استفاده از بنزین ۱۵۰۰ تومانی را دچار نقص کرد، افزود: از آن روز تاکنون با تلاش نیروهای شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه تمامی جایگاه‌های سوخت استان به تدریج به سامانه هوشمند متصل شدند.

وی ادامه داد: طی چند روز اول تمامی جایگاه‌های مهم و اصلی را به سامانه متصل کردیم و مابقی جایگاه‌ها نیز به تدریج رفع نقص شدند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه اظهار کرد: اکنون تقریبا تمامی ۱۲۰ جایگاه سوخت استان به سامانه هوشمند متصل است و مردم می‌توانند در این جایگاه‌ها بنزین ۱۵۰۰ تومانی بزنند.

یاسمی خاطرنشان کرد: فقط هفت، هشت جایگاه باقی مانده که مشکل فنی مربوط به خود آنهاست که  در مسیرهای اصلی هم نیستند و کار رفع نقص آنها نیز به زودی انجام خواهد شد. البته امکان استفاده از بنزین آزاد در این جایگاه‌ها وجود دارد./ایسنا