کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع-نشست هم‌اندیشی گردآوری ایده‌های جدید در راستای فرصت‌های کارآفرینی استان به ریاست دکتر باباخانی معاون اقتصادی استاندار با حضور اعضای هیات امنای کانون کارآفرینان استان و مدیران دستگاههای اجرایی برگزار گردید.

 معاون استاندار افزود: استان کرمانشاه ظرفیت‌های بسیاری برای فعالیت در تولید پوشاک دارد اما در بحث آموزش، نواوری، ارتقاء کیفیت، برندسازی باید کار شود. .

دکتر باباخانی اظهار داشت: ایجاد اشتغال در صنعت تنها محدود به صنایعی مانند پتروشیمی، پالایشگاه و دیگر صنایع از این دست نیست بلکه توجه به تمام ظرفیت‌های اقتصادی از جمله پوشاک می‌تواند زمینه ساز ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای کشور و استان گردد که مهمترین نمونه آن، ایجاد درآمد ۴۰۰ میلیارد دلاری چین و ۱۰۰ میلیارد دلاری ترکیه از صنعت پوشاک است که باعث شده بخش زیادی از درآمدهای ارزی این کشور از این راه به دست آید.

 وی بیان داشت: برای ورود به این عرصه باید از جوانان ایده‌پرداز دانشگاه استفاده گردد و ایده‌های آنها قابلیت اجرایی پیدا کند تا بتوانیم هم در رقابت پذیری موفق شویم و هم به خودباوری برسیم.

 وی در پایان گفت: دولت از برگزیدگان این رویداد استارتاپی و سرمایه گذاران ایده های برتر آن با ارائه تسهیلات ارزان حمایت خواهد کرد.