قاضی کرمانشاهی با اقدامی خداپسندانه و خیرخواهانه در یک پرونده قضایی صلح و سازش ایجاد کرد.

 چندی پیش پرونده ای با موضوع شکایت یک زن از شوهرش به یکی از شعب دادیاری دادسرای کرمانشاه ارجاع و پس از بررسی پرونده مشخص شد، این زن از شوهرش به دلیل اینکه او را مورد ضرب و شتم قرار داده شکایت کرده است.

 به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه، طبق اظهارات هر دو طرف دعوا، شوهر این زن برای ادامه تحصیل فرزندشان از طریق فضای مجازی و برنامه شاد، با قرض گرفتن پول از اطرافیان اقدام به تهیه یک گوشی اندروید کرده بود تا اینکه در روزهای گذشته زن و دختر کوچک این مرد که برای خرید مایحتاج به بیرون از منزل رفته بودند، حین بازگشت در داخل کوچه مورد حمله یک سارق معتاد قرار می گیرند که گوشی آنها را به سرقت می برد.

تلاش های زن و دخترش برای بازپس گیری گوشی از سارق معتاد باعث می شود تا سارق گوشی را به زمین پرتاب کند که شکستگی شدید گوشی را به بدنبال دارد.

شوهر زن پس از بازگشت به منزل و مشاهده شکستگی گوشی با استیصال از اینکه دیگر نمی تواند گوشی جدیدی تهیه کند، با همسرش برخوردی تند دارد و اقدام به ضرب و شتم او می کند.

در نهایت قاضی کرمانشاهی با مشاهده شرایط این خانواده تلاش و اهتمام خود را برای آشتی دادن زن و شوهر بکار می گیرد و بین آنها صلح و سازش ایجاد می کند.

همچنین برای حل مشکل ادامه تحصیل فرزندشان نیز از همکاران دادسرای کرمانشاه کمک مالی می گیرد که با این اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه بیش از چهار میلیون تومان کمک جمع آوری می شود و ضمن تهیه یک گوشی اندروید برای دختر این خانواده، مقداری هم لوازم التحریر برایش خریداری می کنند.

گرد آوری: محمدرضا جوادی نمین