شهردار منطقه سه شهرداری کرمانشاه، از آغاز عملیات اجرایی زیباسازی و آسفالت تقاطع غیر هم‌سطح شهدا و زیرگذر جعفرآباد خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط شهرداری کرمانشاه مهندس شهرام عارف کیا اظهار داشت: طی هفته گذشته عملیات احداث راست گرد تقاطع غیر همسطح شهدا آغاز گردید که عملیات خاکبرداری، زیرسازی و جدول گذاری آن به سرعت در حال انجام است که پروژه پیشرفت قابل توجهی داشته است.

وی با بیان اینکه احداث این راست گرد توسط شهرداری و بدون واگذاری به پیمانکار و از محل اعتبارات داخلی در حال انجام است افزود: ساماندهی محدوده تقاطع غیر همسطح میدان شهدا تا زیرگذر جعفر آباد شامل اصلاح نورپردازی، رنگ آمیزی جداول و جدول گذاری، لایروبی کانال آب زیرگذر جعفر آباد و ترمیم جدول گذاری نقاط مختلف این محدوده نیز در حال انجام است.

شهردار منطقه سه شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: منطقه سه از مناطق کم برخوردار شهر کرمانشاه تلقی می شود که قسمت اعظم آن را بافت فرسوده و محلات حاشیه ای تشکیل داده که همین مسئله سبب مشکلاتی در خدمات رسانی به این محلات شده است.

عارف کیا در پایان گفت: پرسنل شهرداری منطقه سه تمام توان و تلاش خود را برای ارتقای سطح خدمات و کسب رضایت شهروندان بکار گرفته است.