توضیحات رئیس اداره پیشگری و رفع تخلفات شهرداری کرمانشاه درخصوص انتشار یک کلیپ

رئیس اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه، درخصوص فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر برخورد مامورین شهرداری با پیرمرد گردو فروش توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس شیرزاد عباسی اظهار داشت: روز گذشته مورخ ۱۶ آبانماه ۱۴۰۰ همکاران ما در چهار راه مدرس و در راستای اجرای قوانین، به یک فروشگاه بلورجات که اقدام به تصرف پیاده راه کرده بودو باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان در پیاده رو که در حال تردد بودند شده بود تذکر دادند.

وی با بیان اینکه رفع سد معبر خواست و مطالبه همشهریان عزیز است افزود: متاسفانه صاحب این فروشگاه که چندین بار در گذشته به وی تذکر داده شده بود اقدام به فحاشی و حمله با سلاح سرد به سمت ماموران ما می کند که منجر به زخمی شدن یکی از همکاران نیز می شود.

رئیس اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری با بیان اینکه سلاح سرد این شخص ضبط شده است تصریح کرد: مامورین پس از وقوع این ماجرا محل را به سمت مرکز ترک می کنند.

مهندس عباسی در پایان با اشاره به فیلم و خبر منتشره در فضای مجازی گفت: آنچه که در توضیح این ماجرا توسط برخی از رسانه ها مبنی بر درگیری مامورین شهرداری با پیرمرد گردو فروش منتشره شده صحت ندارد که متاسفانه این افراد اصل ماجرا را بصورت کذب بیان کرده اند./محمدرضاجوادی نمین