معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کرمانشاه گفت: کلیه مشمولان خدمت سربازی در استان که برگ آماده به خدمت در تاریخ اول آذر دریافت کرده اند، لازم است با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “مسعود همتی” اظهار داشت: کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی ،دیپلم و زیردیپلم می بایست دوشنبه یکم آبان ماه سال ۱۴۰۰ درساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده ، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

وی افزود: مشمولان لازم است اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت،برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند تاهل ،گواهی فوت والدین ، جانبازان بالای ۱۰ درصد ، خانواده درجه یک شهدا و… را به همراه خود داشته باشند.

سرهنگ همتی ادامه داد: مشمولان اعزامی قبل از تاریخ اعزام به مراکز درمانی مراجعه و در خصوص بیماری کرونا مورد معاینه قرار بگیرند، ضمنا برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی در روز اعزام توسط وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد معاینه مجدد قرار می گیرند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، تاکید کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

وی در پایان گفت: مشمولان و خانواده های آنان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.