« معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه » با اعلام این خبر،گفت: دبیرخانه امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ارزیابی‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان به عنوان دستگاه برتر شناخته شدو مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار طلوع کرمانشاه، دکتر محمدرضا غلامی در جلسه شورای اداری استان که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، گفت؛ دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به پاس انجام فعالیت‌ها و برنامه‌های متناسب در حوزه احیاء امر به معروف و نهی از منکر، به عنوان دستگاه برتر استان در نهادینه‌سازی امر به معروف و نهی از منکر شناخته شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

دکترغلامی افزود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر، نهادی است که در راستای توسعه نظام‌مند فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، ترغیب آحاد جامعه به اجرای این فریضه با تأکید بر تذکر لسانی و تقویت نظارت عمومی در تمامی شئون و تعاملات اجتماعی به امر سیاست‌گذاری و انجام فعالیت‌های ترویجی، نظارتی و حمایتی و همچنین هماهنگی‌های ستادی و بین دستگاهی مبادرت می‌ورزد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: پرداختن به امر به معروف و نهی از منکر در اصل هشتم قانون اساسی نشان از اهمیت جایگاه این فریضتین الهی دارد و دبیرخانه امر به معروف و نهی از منکر دارای یک برنامه سالانه است، که همزمان با آغاز سال به استان‌ها ابلاغ و نحوه ارزیابی عملکرد ستادهای استانی نیز بر اساس درصد تحقق این برنامه‌ها صورت می‌گیرد.
این مقام مسئول ادامه داد: در این راستا، از اهتمام و تلاش‌های شبانه روزی مدیر فرهنگی و فعالیت‌های مجاهدانه همکاران مرکز قرآن و عترت دانشگاه در اجرای موفق این فریضه‌ی الهی قدردانی می‌کنم. امید است با تدبیر و اهتمام همکاران گرامی و با توجه به سرمایه‌های ارزشمند انسانی و فضای کالبدی موجود در دانشگاه، شاهد ایجاد امنیت پایدار در سطح جامعه باشیم./رحمانی