August 18,2022 | ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

toloukermanshah.ir

تیتر اخبار:

رئیس بیمارستان طالقانی کرمانشاه

ترخیص ۱۲ مصدوم تصادف مینی بوس حامل دانش آموزان در کرمانشاه

ترخیص ۱۲ مصدوم تصادف مینی بوس حامل دانش آموزان در کرمانشاه

رئیس بیمارستان طالقانی کرمانشاه گفت: از ۱۸ مصدوم سانحه رانندگی مینی بوس حامل دانش آموزان، تاکنون ۱۲ نفر از بیمارستان طالقانی کرمانشاه ترخیص شده اند./دکتر فرهادی اظهار داشت: درحال حاضر ۶ دانش آموز مصدوم در بیمارستان طالقانی بستری هستند که حال عمومی این افراد رضایت‌بخش است./فرهادی افزود: از این تعداد  ۲ نفر در بخش مغز و اعصاب، ۳ نفر در بخش  جراحی و یک نفر هم در بخش ارتوپدی بستری هستند/وی گفت: این ۶ مصدوم هم در حال حاضر تحت مراقبت هستند و طی چند روز آینده مرخص خواهند شد./در حادثه رانندگی صبح دیروز، بر اثر برخورد یک دستگاه مینی بوس حامل دانش آموزان با یک دستگاه کامیون در محور هلشی به ماهیدشت ۲ نفر کشته و ۱۸ نفر مصدوم شدند.

رئیس بیمارستان طالقانی کرمانشاه گفت: از ۱۸ مصدوم سانحه رانندگی مینی بوس حامل دانش آموزان، تاکنون ۱۲ نفر از بیمارستان طالقانی کرمانشاه ترخیص شده اند.

 دکتر فرهادی اظهار داشت: درحال حاضر ۶ دانش آموز مصدوم در بیمارستان طالقانی بستری هستند که حال عمومی این افراد رضایت‌بخش است.

فرهادی افزود: از این تعداد  ۲ نفر در بخش مغز و اعصاب، ۳ نفر در بخش  جراحی و یک نفر هم در بخش ارتوپدی بستری هستند.
وی گفت: این ۶ مصدوم هم در حال حاضر تحت مراقبت هستند و طی چند روز آینده مرخص خواهند شد.
در حادثه رانندگی صبح دیروز، بر اثر برخورد یک دستگاه مینی بوس حامل دانش آموزان با یک دستگاه کامیون در محور هلشی به ماهیدشت ۲ نفر کشته و ۱۸ نفر مصدوم شدند./ایرسا