August 10,2022 | ۱۴۰۱/۰۵/۱۹

toloukermanshah.ir

تیتر اخبار:

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

روز بدون فوتی در کرمانشاه

روز بدون فوتی در کرمانشاه

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع-مهدی محمدی اظهار کرد: در شبانه‌روز ۸ بیمار مثبت بستری و۱۱  بیمار مثبت سرپایی مبتلا به کرونا در سطح استان شناسایی شدند./ رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم‌ پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه خوشبختانه در شبانه روز گذشته  هیچ موردی از فوت با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان ثبت نشده است گفت:مجموع جان‌باختگان در این استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به ۲۹۱۳ نفر رسیده است./وی اظهار داشت:هم‌اکنون ۱۳۲ بیمار کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری هستند. ازاین تعداد برای ۵ نفر( رمدسیویر) تزریق شد./رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم‌ پزشکی کرمانشاه اضافه کرد: از این تعداد، ۳۶ نفردر بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند و حال ۹ نفر هم وخیم است./وی یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹ نفر در مراکز درمانی استان با علایم بیماری کرونا بستری  و ۷۳ نفر هم پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.

مهدی محمدی اظهار کرد: در شبانه‌روز ۸ بیمار مثبت بستری و۱۱  بیمار مثبت سرپایی مبتلا به کرونا در سطح استان شناسایی شدند.

 رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم‌ پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه خوشبختانه در شبانه روز گذشته  هیچ موردی از فوت با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان ثبت نشده است گفت:مجموع جان‌باختگان در این استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به ۲۹۱۳ نفر رسیده است.

وی اظهار داشت:هم‌اکنون ۱۳۲ بیمار کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری هستند. ازاین تعداد برای ۵ نفر( رمدسیویر) تزریق شد.

رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم‌ پزشکی کرمانشاه اضافه کرد: از این تعداد، ۳۶ نفردر بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند و حال ۹ نفر هم وخیم است.

وی یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹ نفر در مراکز درمانی استان با علایم بیماری کرونا بستری  و ۷۳ نفر هم پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.