رییس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه گفت: تمام امتحانات پایان ترم دانشجویان این دانشگاه به شکل غیرحضوری و الکترونیکی برگزار خواهد شد.

دکتر بهمن سعیدی پور در نشست انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین این دانشگاه و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان که امروز(۳۰ آذر) برگزار شد، در تشریح آخرین وضعیت فعالیت های آموزشی دانشگاه پیام نور کرمانشاه، اظهار کرد: در حال حاضر تمام دروس تئوری در این دانشگاه به شکل الکترونیک و دروس عملی، آزمایشگاهی و کارگاهی نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی به شکل حضوری برگزار می شود.

وی ادامه داد: تمام امتحانات پایان ترم دانشجویان این دانشگاه هم به شکل غیرحضوری و الکترونیک برگزار خواهد شد.

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه در خصوص برنامه این دانشگاه برای برگزاری کلاس های ترم آینده دانشجویان هم گفت: هنوز تصمیم قطعی در مورد حضوری و یا غیرحضوری برگزار شدن این کلاس ها گرفته نشده و براساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا در این رابطه تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی در ادامه به صحبت هایی در خصوص برگزاری کلاس های غیرحضوری شبانگاهی در این دانشگاه اشاره و اظهار کرد: شروع کلاس های غیرحضوری دانشجویان ما از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ عصر است و کلاسی پس از این ساعت برگزار نمی شود، مگر اینکه اساتید با دانشجویان به توافق رسیده باشند که در خارج از این محدوده زمانی کلاس فوق العاده برگزار کنند.

سعیدی پور در ادامه در خصوص تفاهم نامه همکاری دانشگاه پیام نور و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس هم گفت: دفاع مقدس یک ارزش است که شهیدان و رزمندگان اسلام آن را خلق کرده اند.

وی عنوان کرد: نسل دانشگاهی باید این ارزش ها را به شکل باید و نبایدهای رفتاری به نسل های بعدی منتقل کنند که در این زمینه آماده همکاری هستیم.

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه خاطرنشان کرد: استفاده از توان علمی و فرهنگی طرفین، درگیر کردن قشر دانشجو به انجام پژوهش و برگزاری دوره های آموزشی و کارگاهی از مفادی است که در این تفاهم نامه آنها را دنبال خواهیم کرد.