جلسه هماهنگی و برنامه ریزی انجام مراسمات ایام محرم و اربعین در تاریخ ۲\۴\۱۴۰۱ در سالن جلسات معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرمانشاه ؛ روز تاریخ ۲ تیر ماه ، در جهت برنامه ریزی برای انجام مراسمات ایام محرم و اربعین در کرمانشاه جلسه ای به ریاست مهندس نامداری قائم مقام و معاون محیط زیست و خدمات شهری ، مسئولین و رؤسای ادارات زیربط ،هیات امنای هیئت های مذهبی در محل سالن جلسات معاونت محیط زیست و خدمات شهری برگزار شد.

معاون شهردار در این جلسه با عرض تسلیت ایام حزن و اندوه محرم بر وظایف ستاد مراسمات ماه محرم اشاره کرد و گفت : باید همه تلاش و همت خود را برای تبیین و انتقال فرهنگ عاشورای حسینی به نسل جوان بکار ببندیم.

نامداری خاطر نشان کرد با عنایت به عشقی که در قلوب ما نسبت به امام حسین (ع) وجود دارد، می بایست به یک نقطه تعادل در سلامت مردم و برگزاری مراسم مذهبی ماه محرم برسیم لذا اصل بر برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم در فضای باز، رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مناسب می باشد.

مهندس نامداری نیز در این جلسه بر ترویج فرهنگ‌ حسینی در ایام محرم تاکید کرد و گفت :مداحان و هئیت های عزاداری باید در این ایام ، مراسمات عزاداری در ترویج فرهنگ مکتب عاشورا تلاش های لازم را انجام دهند.