به گزارش خبرنگار طلوع، طی جلسه ای که با حضور مهندس رضایی شهردار کرمانشاه با مسئولین و مدیران سازمان شهرداری های کشور در تهران  برگزار شد، مقرر گردید تسهیلات ویژه ای جهت تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی به شهرداری کرمانشاه اعطاء گردد.

امیر رضا همایون دولتشاهی مشاور شهردار و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه در این خصوص گفت: با توجه به جلسه ای که با حضور شهردار کرمانشاه و مدیران و مسئولین ارشد سازمان شهرداری های کشور  برگزار گردید اعطاء تسهیلات بدون بهره به مبلغ ۲۸۰ میلیارد ریال جهت خرید اتوبوس و تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری با واریز به حساب شرکت سازنده در اختیار شهرداری کرمانشاه قرار خواهد گرفت.

وی افزود: از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه توسط شهردار کرمانشاه پیگیری تسهیلات نوسازی خودروهای بازیافت بود که مقرر گردید پس از رفع نواقص پرونده و تکمیل ، جهت پرداخت در اولویت قرار گیرد.

دولتشاهی ادامه داد: در این جلسه در خصوص وام های سرمایه‌گذاری در حوزه مدیریت شهری و با توجه به طرح های مناسبی که توسط شهرداری کرمانشاه تهیه شده بود قرار شد پس از بررسی نهایی و بازدید میدانی توسط کارشناسان سازمان شهرداری ها و تایید طرحها ، حمایت های تشویقی برای جذب سرمایه گذاران به این امر اختصاص یابد.

امیر رضا همایون دولتشاهی در پایان گفت: برای رفاه حال شهروندان عزیز کرمانشاهی مذاکرات مقدماتی جهت اختصاص تسهیلات ویژه وزارت کشور جهت خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس علاوه بر تسهیلات اعطایی مصوب شده در این جلسه آغاز گردید  که با پیگیری های مدیران شهرداری به ویژه شهردار محترم کرمانشاه به نتیجه خواهد رسید.