به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طلوع، هوشنگ بازوند امروز در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه اظهار داشت: ارائه برنامه کافی نیست. معیار تعهد و ‌توانمندی مدیران، میزان تحقق برنامه های ارائه شده توسط آنهاست. اقتصاد مقاومتی نباید روی کاغذ باقی بماند. نیاز به اقدام و عمل دارد.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مدیران وظیفه دارند در حوزه کاری خود سرمایه گذاران را به استان بیاورند، افزود: زیرساخت های توسعه استان فراهم است. مشکل استان عدم استفاده صحیح از این زیرساختهاست.

بازوند گفت: رهبری با درایت کامل، راه امن رسیدن کشور به توسعه را اقتصاد مقاومتی عنوان نموده‌اند. مدیران باید به رویکردهای ۲۴ گانه اقتصاد مقاومتی مسلط باشند.

وی افزود: اغلب مدیران استان از این رویکردها و پنج برنامه کلان ملی برای تحقق و عملیاتی کردن آن بی‌خبرند. در زمینه میزان اشراف مدیران بر این رویکردها، از آنها آزمون گرفته میشود.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: با حرکت در مسیر تحقق رویکردهای اقتصاد مقاومتی تمامی موانع سرمایه گذاری در استان قابل رفع هستند.

وی افزود: تا هفته آینده بانک کشاورزی موانع پرداخت تسهیلات در حوزه کشاورزی در زمینه اقتصاد مقاومتی را جمعبندی و ارائه کند.