عزت اله پرنیان در گفتگو با خبرنگار طلوع، اظهار داشت: در مسابقه های جهانی ۲۰۱۷لندن محمد خالوند ی در پرتاب نیزه به مدال نقره دست یافت و مهران نکویی مجد در پرتاب نیزه توانست در جایگاه دوم قرار گیرد و نقره را از آن خود کند.

وی افزود: در مسابقات جهانی ۲۰۱۷جوانان در سوئیس در پرتاب دیسک محمد طاها بیگ رضایی به نشان نقره دست یافت و دیگر نماینده کرمانشاه اشکان چراغی توانست در پرتاب دیسک مدال نقره ودر پرتاب وزنه نشان برنز را بدست آورد.

رئیس هیات جانبازان و معلولان استان کرمانشاه تصریح کرد: در جام جهانی فوتبال ۷نفره آرژانتین آقایان جاسم بخشی ،مسلم خزایی ،احسان معصوم زاده و امیر امجدیان توانستند نشان های نقره را بدست آورند.

عزت اله پرنیان با اشاره به مدال آوری بانوان نیز افزود: شهلا بهروزی راد در رقابت های پارااسیایی قایقرانی موفق به کسب یک نشان طلا و یک نقره شد.

وی درخصوص مسابقات پارااسیایی ۲۰۱۷جوانان در امارات گفت :در این دوره علیرضا ایزدی مدال طلا وزنه برداری ،فرزین نوری مدال نقره وزنه برداری، محمد طاها بیگ رضایی نشان طلا پرتاب دیسک ،و اشکان چراغی دو نشان نقره وبرنز را در پرتاب دیسک و پرتاب وزنه کسب کرد.

رئیس هیات جانبازان و معلولان همچنین به تشریح فعالیت های مربیان این هیات پرداخت و تصریح کرد:مرتضی ناظمی به عنوان مربی تیم ملی دو ومیدانی جانبازان و معلولان به مسابقات پارااسیایی جوانان ۲۰۱۷ امارات اعزام شد.

گفتنی است رئیس هیات جانبازان و معلولان استان به عنوان سرپرست تیم ملی تنیس روی میز کشور به رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۷چین اعزام شدند که حاصل آن یک مدال نقره و دو برنز توسط تیم ایران بود.