به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طلوع، حجت الاسلام عباس  محمدحسنی ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با کارکنان تیپ ۲۸۱ زرهی شهید نیکخواه در مسجد حضرت ولی عصر(عج ) این تیپ دیدار کرد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران از حس نوع دوستی وهمدردی ارتش به ویژه تیپ ۲۸۱ زرهی شهید نیکخواه بیستون در حادثه زلزله غرب کشور سپاس‌گذاری کرد.

وی با اشاره به خدمت رسانی ارتش در این حادثه ناگوار افزود: آوازه خدمت رسانی بااخلاص ارتش به همه جا رسید بی آنکه دوربینی در آن لحظات سخت و بحرانی باشد یا اصلا تبلیغاتی انجام شود کار برای خدا همین طور است هرکس برای خدا کار کند خداوند همه فرشتگانش را مامور میکند تا به اطلاع همه جهانیان برسد.

حجت الاسلام محمدحسنی گفت: ارتش و سایر نیروهای مسلح رهبر معظم انقلاب و  همه مردم را خوشحال کردند و نشان دادند که نیروهای مسلح پیشتیبان و حامی مردم در همه لحظات است.

وی در ادامه افزود: هدف اصلی جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح  نابودی اسرائیل در کمتراز ۲۵ سال است تا دنیا بداند مردم ونیروهای مسلح ما وارتش ما انقلابی، شهادت طلب و مجاهد فی سبیل الله و دلداده به خداست.

حجت الاسلام محمدحسنی  باتوجه به آیات قرآن مجید افزود: خداوند وعده داده که هرکس در راه او باشد اورا یاری خواهد کرد و برای کسب نصرت و یاری خدا نیاز به انجام عمل در طبق اخلاص می باشد وشجاع ونترس بودن باید در شخصیت وی ظاهر و ملموس باشد و نمونه بارز آن شکست و نابودی وقیحانه داعش  وطرفدارانش در کشور عراق ،سوریه بود ونصرت پیروزی خداوند بر جبهه مقاومت است.