به گزارش خبرنگار طلوع کرمانشاه، سرپرست و همکاران ستادی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در پوشش امدادگران فرهنگی در شهر سرپل ذهاب حضور پیدا کردند.

بر همین اساس، گروه اعزامی از اداره کل کانون استان کرمانشاه، متشکل از همکاران ستادی با همراهی ”مهناز فتاحی“، سرپرست اداره کل کانون استان کرمانشاه، ضمن حضور در مرکز کانون شهر سرپل ذهاب و دیدار با همکاران کانون، از فعالیت های این مرکز نیز بازدید کردند.

همچنین در ادامه، گروه اعزامی به ”محله فولادی“ شهر سرپل ذهاب رفتند و با ”محمد پور کند“، هنرمند نقاش این شهر دیدار کردند.

”پورکند“ هنرمند نقاشی است که از روزهای اول زلزله در شهر سرپل ذهاب به صورت رایگان به کار آموزش نقاشی برای کودکان زلزله زده در کانکس می پردازد.

این هنرمند که دخترش نیز عضو کانون پرورش فکری است، از حضور امدادگران فرهنگی در مناطق زلزله زده ابراز خوشحالی کرد.

امدادگران فرهنگی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه ضمن قدردانی از زحمات این هنرمند برای کودکان در مناطق زلزله زده، مقادیری کاغذ و مداد رنگی به این هنرمند اهدا کردند تا در امر آموزش نقاشی به بچه های محله ی فولادی مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین در این دیدار، تعداد چهارصد جلد کتاب نیز به وی اهدا شد تا به عنوان هدایای فرهنگی به کودکان داده شود.

طی هماهنگی انجام شده، مقرر شد در روزهایی معین، مربیان کانون در محل کانکس این هنرمند حضور یابند و در کنار وی برای کودکان قصه گویی داشته باشند.

در پایان این دیدار، آرم مرغک کانون توسط این هنرمند و کودکان حاضر در کلاس آموزشی وی کشیده شد و همچنین آنان با اعضای امداد فرهنگی عکس یادگاری گرفتند.